FIS SVJETSKI KUP│NOVOSTI

28.11.2020.

U večerašnjem finalu paralelne utrke Filip Zubčić je ponovo skijao dobro, ali nažalost imao sitnu nesreću s naočalama i u 1/8 finala je izgubio od Henrika Kristoffersena za svega 6 stotinki, a Kristoffersen je na kraju uzeo drugo mjesto u utrci.

22.11.2020.

Kakav dan u Leviju, nakon jučerašnjeg dana i izuzetno zanimljive utrke današnja je bila još zanimljivija, a tu se odlično snašla naša Leona Popovic  koja je došla do rezultata karijere u slalomu i 18. mjesta.

Zizi, Leona, Tvrtko i Sami izvrsno su vozili

10.11.2020.

Zizi onda je u drugoj vožnji ponovo bila fenomenalna u cilj ušla s 1.64 prednosti, na kraju napredovala 8 mjesta do 9. mjesta i s drugim najboljim vremenom druge vožnje uzela 48.32 FIS točaka što je jos bolje nego jučer.

124280105_4247387941942996_9062255474806

10.11.2020.

U svoju prvu FIS utrku u karijeri u današnjem veleslalomu u Soldi, Zrinka Ljutić (Team Ljutić) ušla je sa startnim brojem 114, već u prvom laufu došla je do 33. mjesta, a onda je sa startnim brojem 33 odskijala drugo vrijeme vožnje i došla do 21. mjesta na kraju.

19.10.2020.

A onda se dogodila prošla sezona, Hirscher se umirovio, ali nije bilo samo to, cijela veleslalomska konkurencija se zgusnula. U zadnjih osam utrka, bilo je 6 različitih pobjednika (jedino je Pinturault slavio tri puta), a na postolju se izmijenilo 13. skijaša.

18.10.2020.

Filip Zubčić startao je kao 19. u drugoj vožnji, na prvom prolazu poboljšao je svoje vrijeme za 3 desetinke, da bi na drugom prolazu kasnio 0.33 stotinke. U doljnji dio prenio je veću brzinu i uspio smanjiti zaostatak na 0.24 i ušao kao treći u cilj

17.10.2020.

Djevojke iz Italije potvrdile su izvrsnu formu koju su brusile na treningu tokom zadnja dva mjeseca i suvereno osvojile prva dva mjesta. Marta Bassino nije dozvolila nikakva iznenađenja nakon što je u prvoj vožnji osvojila prvo mjesto